Strona główna » Autorefraktometry z keratometrią » Autorefracto-keratometr ARK7800L automat
Kontakt
  • Optomania Karol Skonieczny
    Wrocław 54-317
    ul. Majakowskiego 30 lok 2
    karol@optomania.pl
    NIP: 8991674323
  • E-mail:info@optomania.pl
  • Telefon500 43 42 40
  • Godziny działania sklepuPon - Pt 9.00 - 16.00
Nasz hit
Autorefracto-keratometr ARK7800L automat
Stan produktu: Nowy
  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Najnowszy model Autorefraktometru z keratometrem ARK7800L
- nowy precyzyjny system optyczny
- kolorowy dotykowy ekran LCD 10,4"
- elektryczna regulacja podbródka
- automatyczny system pomiarowy (automatyczne śledzenie źrenicy w trzech osiach)
- dokładny system pomiarowy dzięki wykorzystaniu "Hartmann imaging processing technology"
- drukarka termiczna 57mm z automatycznym odcinaniem papieru.
Dane techniczne:
SPH: -30.00D ~ +25.00D (dokładność 0.01, 0.06, 0.12, 0.25)
CYL: 0.00 ~+/- 10.00D (dokładność 0.06, 0.12, 0.25)
OŚ: 1~180o  (dokładność 1o)
Vertex VD: 0.0, 12.0, 13.75, 15.0
Rozstaw źrenic PD: 10~86mm
Minimalna wielkość źrenicy 2.00mm
Maksymalna wielkość źrenicy 8.00mm
Czas pomiaru <0.5s
Promień krzywizny: 5.0~10.0mm (dokładność 0.01mm)